slide2
slide8
slide3
slide4
slide7

Uroczystości cateringowe

Szanowni Państwo!

Już od ćwierć wieku, naszą odrębną gałęzią usług, jest specjalizacja w organizacji imprez cateringowych ! W tym czasie nabyliśmy niebagatelne doświadczenie, które non stop rozwijamy, śledząc nowe trendy w daniach, modzie i dekoracji. Rozszerzamy, inwestujemy i na bieżąco modernizujemy sprzęt cateringowy w tym flotę pojazdów. Organizowane uroczystości w Domu Klienta czy Firmie, liczone już w tysiącach usług, są dla nas chlebem powszednim i to na każdą okazję!

 

UROCZYSTOŚCI W PAŃSTWA DOMU, FIRMIE LUB DOWOLNIE WSKAZANYM MIEJSCU

obraz Jak już wspomnieliśmy na wstępie, od wielu lat świadczymy usługi kompleksowo obsługując uroczystości w Domu Klienta, Firmie, Ogrodzie a także w każdym innym miejscu spełniającym standardy zachowania higieny. Posiadamy kompletny sprzęt i wyposażenie do 400 osób, wraz ze stołami i krzesłami. Menu, dekoracja stołów, obsługa, itp. w niczym nie odbiega od imprez organizowanych w naszej siedzibie, która to prócz tego, że jest Domem Przyjęć, to posiada ogromne zaplecze produkcyjne (2 tys. m2). Dzięki temu nasze możliwości gastronomiczne są wręcz nieograniczone. Stosujemy różne formy cateringu, poza kompleksową usługą, również takie jak np: bez obsługi, z własnymi stołami i krzesłami, z wyłącznie dostawą potraw z naszej strony pod wskazany adres, itp. - jesteśmy tutaj dalece elastyczni. Wszystko to jednak wymaga szczegółowych, uprzednich ustaleń z jednym z naszych konsultantów, którzy to są do Państwa dyspozycji.

 

POTRAWY

obraz Nasze dania, czyli wyjątkowy smak, świeżość, zapach, sposób podania, gustowna i bogata dekoracja potraw, konkretne (śląskie) ilości oraz wysoka jakość stosowanych surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców, zapewnią Państwu, jako Organizatorom, dumę w oczach Waszych Gości. Pragniemy dodać, że wszelkie potrawy nieskonsumowane w trakcie imprezy, a wskazane przez Państwo, skrupulatnie pakujemy w pojemniki jednorazowe i oczywiście na końcu wydajemy.

 

PERSONEL

Nasz profesjonalny, utalentowany i zatrudniony na stałe (co niebagatelne) personel kuchenny ciągle podnosi swoje kwalifikacje, a kadra młodych, schludnych, prężnych i uśmiechniętych kelnerów, w liczbie co najmniej odpowiedniej w stosunku do wielkości Przyjęcia, doskonale wie na czym polega ich fach. Nad całością natomiast czuwają menadżerowie – kierownicy, nadzorujący, doświadczeni fachowcy, wychwytujący w mig najmniejsze niedociągnięcia i nieprzewidziane potrzeby chwili - oczywiście ku Państwa ogólnej satysfakcji. Ponadto zawsze po sobie zostawiamy czystość i porządek!

 

DEKORACJA STOŁÓW

obraz Dużą troskę i serce także wkładamy w wygląd stołów. Nie czyni nam problemu aby gustownie dopasować kolorystykę pod Państwa dekorację wnętrza czy barwy Waszej Firmy. Posiadamy szerokie zaplecze dekoracyjne. Od wyboru koloru obrusów, poprzez dobrane dodatki jak świeczniki, kandelabry, klosze, lampiony w zestawie z odpowiednimi świecami, piękne żywe kwiaty oraz dopasowane serwetki i różnego typu, tematyczne gadżety - wszystko to tworzy dostojne i niezapomniane tło serwowanym potrawom. Oczywiście przy naszej ciągłej dbałości o czystość stołu w trakcie imprezy.

 

UZGODNIENIA I POMOC

Zainteresowanych, uprzejmie prosimy o umówienie się na spotkanie z jednym z naszych kierowników – konsultantów, którzy to z przyjemnością omówią szczegóły i wyczerpująco odpowiedzą na wszelkie pytania. Zadbają abyście Państwo poczuli się już na pierwszym spotkaniu jak Najważniejsi Klienci.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!