slide2
slide8
slide3
slide4
slide7

WESELICHO W PUS-ie

Ślub, a w tym Wesele to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w Waszym życiu. To dzień tak piękny, tak jedyny, niepowtarzalny i radosny, że Para Młoda powinna cieszyć się wyłącznie Swoim szczęściem i miłością, wpatrzeni w Siebie pląsać na parkiecie do białego rana, otoczeni Rodziną i Przyjaciółmi, beztrosko rozpocząć wspólne życie!

Resztę w tym dniu należy pozostawić fachowcom!

I tu pojawia się nasza oferta do której zapoznania się i skorzystania serdecznie zapraszamy.

 

Szanowni Państwo!

Wesela organizujemy już od trzydziestu lat! W tym czasie nabyliśmy doświadczenie, które non stop rozwijamy, śledząc nowe trendy w gastronomii, modzie i dekoracji.

 

SALA BALOWA

obraz Nasza, klimatyzowana Sala Balowa utrzymana jest w tonacji popielatej, i podświetlona dekoracyjnymi abażurami (z możliwością dowolnego modelowania barw i natężenia światła LED). Wraz z ogromnymi, podświetlonymi, ręcznie malowanymi, olejnymi obrazami ornontowickich białych bzów, sala oddaje spokojny, nastrojowy i radosny charakter uroczystości, jak przystało na Taki Dzień. Powierzchnia Sali - aż 500m2 !!! - pozwala na zorganizowanie Wesel do 250-tu Osób, nie umniejszając jednocześnie metrażowych potrzeb dla swobodnych harców na parkiecie. Poprzez umiejętne ustawienia stołów i stosując różne techniki dodatków, potrafimy zapewnić kameralność Sali, także dla mniejszych, tradycyjnych Wesel.

 

POTRAWY

obraz Nasze dania, czyli wyjątkowy smak, świeżość, zapach, sposób podania, gustowna i bogata dekoracja potraw, konkretne (śląskie) ilości oraz wysoka jakość stosowanych surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców, zapewnią Państwu, jako Organizatorom, dumę w oczach Waszych Gości. Pragniemy dodać, że wszelkie potrawy nieskonsumowane w trakcie imprezy, a wskazane przez Państwo, skrupulatnie pakujemy w pojemniki jednorazowe i oczywiście na końcu wydajemy.

 

PERSONEL

Nasz profesjonalny, utalentowany i zatrudniony na stałe (co niebagatelne) personel kuchenny ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Kadra młodych, schludnych i uśmiechniętych kelnerów, w liczbie co najmniej odpowiedniej w stosunku do wielkości Wesela, doskonale wie na czym polega ich fach. Nad całością czuwają doświadczeni menadżerowie – kierownicy sali, elastyczni fachowcy wychwytujący w mig najmniejsze niedociągnięcia i nieprzewidziane potrzeby chwili - oczywiście ku Państwa ogólnej satysfakcji.

 

DEKORACJA STOŁÓW

obraz Posiadamy szeroką paletę kolorystyczną obrusów i dodatków, dzięki którym to Państwo wybieracie w jakich barwach ma widnieć Wasz weselny stół. Ponadto gustownie dobrane świeczniki, blask świec i żywe kwiaty wraz z białą zastawą (przy jednocześnie ciągłej dbałości o czystość stołu), tworzą dostojne tło serwowanym potrawom. Jako alternatywę, która podlega też Państwa wyborowi, proponujemy, prócz tradycyjnych, prostokątnych stołów układanych najczęściej w podkowę, stoły okrągłe 12-to osobowe, co odnajduje coraz częstsze zastosowanie i wygląda doprawdy majestatycznie.

 

OBEJŚCIE LOKALU

obraz Teren przyległy do Sali jest ogrodzony i ukwiecony, posiada taras z przytulnymi altanami do Państwa i Gości dyspozycji oraz placyk zabaw z wieżyczką i zjeżdżalnią, huśtawkami i mini skałką wspinaczkową dla Malusińskich Gości. Dla Państwa bezpieczeństwa całość jest monitorowana, za pośrednictwem firmy ochroniarskiej, kamerami o wysokiej rozdzielczości z podczerwienią, a nad Państwa pojazdami opiekę roztacza spacerujący ochraniarz.

 

UZGODNIENIA I POMOC

Zainteresowanych, uprzejmie prosimy o umówienie się na spotkanie z jednym z naszych kierowników – konsultantów, którzy to z przyjemnością oprowadzą Państwa po obiekcie i obejściu, omówią szczegóły i wyczerpująco odpowiedzą na wszelkie pytania. Pomogą także przy ustalaniu menu, dekoracji i scenariusza Wesela. Zadbają abyście Państwo poczuli się już na pierwszym spotkaniu jak Najważniejsi Klienci.

 

CO JESZCZE ODRÓŻNIA NAS OD NIEKTÓREJ KONKURENCJI ORAZ NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PORÓWNUJĄC NASZĄ OFERTĘ Z INNYMI

  • Ustalona cena jest zawsze ostateczną i nie czekają na Państwa żadne pułapki ani dodatkowe niespodzianki kosztowe (wyjątek – ewentualne zniszczenia)
  • Nie doliczamy za dodatkowe zamówione kawy i herbaty, nie stosujemy też dziwnych opłat za np. za własny alkohol (korkowe), itp.
  • Nie ograniczamy czasu wesela, nie doliczamy za dodatkowe godziny, np. po 2:00 w nocy
  • Zawsze podajemy to co zostało ustalone, w ilościach i gramaturach zgodnych z ofertą, na świeżo, jako wyprodukowane wyłącznie na konkretne zamówienie
  • Dania podawane są punktualnie o ustalonych godzinach (chyba, że przesunięcie nie wynika z naszej winy lub wymaga tego sytuacja)
  • Ilość kelnerów jest zadawalająca, podawanie i sprzątanie jest bardzo sprawnie i niechaotyczne. Nie szuka się u nas kelnera aby domówić np. kawkę
  • Menu weselne jest kompleksowe, w cenie zabezpieczamy m.in. torty, ciasta, owoce, słodycze itp. (niektóre lokale nakazują to przywozić, inne doliczają in plus)
  • Nasz personel jest zawsze i do końca trzeźwiuteńki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!