slide2
slide8
slide3
slide4
slide7

FESTYNY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Szanowni Państwo!

obraz Już od ćwierć wieku, naszą odrębną gałęzią usług, jest specjalizacja w organizacji Festynów Firmowych ! W tym czasie nabyliśmy niebagatelne doświadczenie, które non stop rozwijamy. Posiadamy kompletne wyposażanie wraz z flotą pojazdów, które umożliwia nam profesjonalnie przygotować i obsłużyć festyn nawet dla 4 tysięcy osób (co już z powodzeniem czyniliśmy) , a poprzez sprawność naszego personelu i ilość punktów wydawczych zapobiegamy kolejkom po jedzenie i napoje wydawane podczas takiej imprezy.

obraz Także wokół naszego lokalu organizujemy mniejsze festyny i spotkania na świeżym powietrzu (firmowe, oddziałowe, rodzinne, itp.). Teren jest ukwiecony, ogrodzony, bezpieczny, z przytulnymi altanami, z utwardzonym i oświetlonym tarasem oraz placykiem zabaw dla dzieci. Dla lubiących zabawę przy grillu istnieje możliwość osobistego smażenia naszych potraw przygotowanych w półproduktach.

obraz Nasza siedziba, jako Dom Przyjęć, posiada ogromne zaplecze produkcyjne (2tys.m2), dzięki czemu nasze możliwości gastronomiczne są wręcz nieograniczone. Wielkość naszego zakładu, jako bazy monitorującej festyn, w tym powierzchni magazynowej i chłodniczej, znacznie wpływa na gwarancję świeżości jedzenia i pozwala w każdej chwili na uruchomienie rezerw przy np. przekroczeniu przewidzianego limitu Gości Festynu. Wszystko to jednak wymaga szczegółowych, uprzednich ustaleń z jednym z naszych konsultantów, którzy to są do Państwa dyspozycji

Prócz szerokorozumianej części gastronomicznej, potrafimy oczywiście zorganizować festyn w sposób kompleksowy - przy udziale sprawdzonych podwykonawców. Współpracujemy z profesjonalnymi partnerami, takimi jak:

  • Renomowaną Agencją Rozrywkową o nieograniczonych możliwościach (oczywiście dla Dzieci przede wszystkim)
  • Przedstawicielstwami Browarów żywieckich i tyskich
  • Firmą Ochroniarską
  • Firmą Reklamową i Fotograficzną
  • Firmą zaopatrującą festyn w namioty w różnych rozmiarach i ławo – stoły w każdej ilości
  • Firmą zaopatrującą festyny w przenośne toalety

A także ze służbami Pogotowia Ratunkowego (co jest wymogiem dla dużych imprez), Zakładem Odpadów Komunalnych itp.

 

POTRAWY

Nasze dania, czyli wyjątkowy smak, świeżość, zapach, sposób podania, konkretne (śląskie) ilości oraz wysoka jakość stosowanych surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców, zapewnią Państwu, jako Organizatorom, dumę w oczach Waszych Gości festynowych. Pragniemy dodać, że podawane przez nas dania z grilla i nie tylko (kiełbasy, golonka, różne szaszłyki, karkówka, itp.) są doprawdy pyszne i pochodzą z „nieprzypadkowego źródła”. Naszymi usługami, w tym produkcją potraw, zarządzamy zawsze tak, żeby pierwsza współpraca przeradzała się w długoletnią, więc na fuszerki nie ma miejsca!

 

PERSONEL

obraz Nasz profesjonalny, utalentowany i zatrudniony na stałe (co niebagatelne) personel ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Schludni, prężni i uśmiechnięci wydawcy potraw i barmani , w liczbie co najmniej odpowiedniej w stosunku do wielkości festynu, doskonale wiedzą na czym polega ich fach. Sympatyczna ekipa sprzątająca non stop monitoruje czystość stołów, terenu i przepustowość koszy na śmieci. Nad całością natomiast czuwają menadżerowie – kierownicy, nadzorujący, doświadczeni fachowcy, wychwytujący w mig najmniejsze niedociągnięcia i nieprzewidziane potrzeby chwili - oczywiście ku Państwa ogólnej satysfakcji. Ponadto, po sobie zawsze zostawiamy czystość i porządek!

 

UZGODNIENIA I POMOC

Zainteresowanych, uprzejmie prosimy o umówienie się na spotkanie z jednym z naszych kierowników – konsultantów, którzy to z przyjemnością omówią szczegóły i wyczerpująco odpowiedzą na wszelkie pytania. Zadbają abyście Państwo poczuli się już na pierwszym spotkaniu jak Najważniejsi Klienci.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!