slide2
slide8
slide3
slide4
slide7

Uroczystość Komunijna w PUS-ie

Komunia to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu każdego Dziecka i Jego Rodziców .To dzień piękny, niepowtarzalny i radosny. Dzień w którym Duchowe Przeżycie jest najważniejszym dla całej Rodziny. Resztę w tym dniu należy pozostawić fachowcom! I tu pojawia się nasza oferta do której zapoznania się i skorzystania serdecznie zapraszamy.

 

Szanowni Państwo!

Uroczystości Komunijne organizujemy już od ponad trzydziestu lat! W tym czasie nabyliśmy niebagatelne doświadczenie, które non stop rozwijamy, śledząc nowe trendy w daniach, modzie i dekoracji.

 

KOMUNIE W NASZYCH SALACH

obraz Nasze, klimatyzowane, świeżo wyremontowane sale sprzyjają organizacji komunijnych uroczystości. Sala duża, na której gościmy jednocześnie kilka komunii, dzielona jest ukwieconymi słupkami i płotkami, zapewniając każdej Rodzinie oddzielną kameralność i swobodę komunikacji. Dwie mniejsze salki (Pomarańczowa do 50 os. i Kominkowa do 25 os.) mieszczą po jednej komunii i poprzez swoją integralność koszt wynajmu (menu) jest ciut większy . Wybór salki, czy miejsca na dużej sali zależy od Państwa, przy czym kierujemy się zasadą; kto pierwszy, ten lepszy.

 

KOMUNIE W PAŃSTWA DOMU – catering

Od wielu lat z powodzeniem świadczymy usługi cateringowe uroczystości w domu Klienta. Posiadamy kompletny sprzęt i wyposażenie, wraz ze stołami i krzesłami. Menu i dekoracja stołu, w niczym nie odbiega od komunii organizowanych w naszej siedzibie. Jedyną różnicę stanowi brak obsługi kuchennej i kelnerskiej, co pozostaje w Państwa gestii. Ze zrozumiałych względów (logistycznych i kosztów transportu) tego typu usługa jest nieco droższa niż Przyjęcie u nas. Stosowane są także inne formy cateringu np. z własnymi stołami i krzesłami, z własnym odbiorem potraw, itp. - jesteśmy tutaj dalece elastyczni. Wszystko to jednak wymaga szczegółowych, uprzednich ustaleń z jednym z naszych konsultantów.

 

POTRAWY

obraz Nasze dania, czyli wyjątkowy smak, świeżość, zapach, sposób podania, gustowna i bogata dekoracja potraw, konkretne (śląskie) ilości oraz wysoka jakość stosowanych surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców, zapewnią Państwu, jako Organizatorom, dumę w oczach Waszych Gości. Pragniemy dodać, że wszelkie potrawy nieskonsumowane w trakcie imprezy, a wskazane przez Państwo, skrupulatnie pakujemy w pojemniki jednorazowe i oczywiście na końcu wydajemy.

 

PERSONEL

Nasz profesjonalny, utalentowany i zatrudniony na stałe (co niebagatelne) personel kuchenny ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Kadra młodych, schludnych i uśmiechniętych kelnerów, w liczbie co najmniej odpowiedniej w stosunku do wielkości przyjęcia, doskonale wie na czym polega ich fach. Nad całością czuwają doświadczeni menadżerowie – kierownicy sali, elastyczni fachowcy wychwytujący w mig najmniejsze niedociągnięcia i nieprzewidziane potrzeby chwili - oczywiście ku Państwa ogólnej satysfakcji.

 

DEKORACJA STOŁÓW

obraz Dużą troskę wkładamy w wygląd stołów komunijnych. Prócz tradycyjnej bieli obrusów, mają Państwo możliwość wyboru koloru dodatków, w tym serwetek i świec. Ponadto gustownie dobrane świeczniki, blask świec i żywe kwiaty wraz z białą zastawą (przy jednocześnie ciągłej dbałości o czystość stołu), tworzą dostojne tło serwowanym potrawom.

 

OBEJŚCIE LOKALU

obraz Teren przyległy do sal jest ogrodzony i ukwiecony. Do dyspozycji Państwa i Waszych Gości posiadamy przy dużej sali taras z przytulnymi altanami oraz placyk zabaw z wieżyczką, zjeżdżalnią, huśtawkami i mini skałką wspinaczkową dla Malusińskich Gości. Przy salkach integralnych znajduje się kameralny taras ze stolikami, parasolami i mini fontanną. Dla Państwa bezpieczeństwa całość jest monitorowana, za pośrednictwem firmy ochroniarskiej, kamerami o wysokiej rozdzielczości z podczerwienią.

 

UZGODNIENIA I POMOC

Zainteresowanych, uprzejmie prosimy o umówienie się na spotkanie z jednym z naszych kierowników – konsultantów, którzy to z przyjemnością oprowadzą Państwa po obiekcie i obejściu, omówią szczegóły i wyczerpująco odpowiedzą na wszelkie pytania. Zadbają abyście Państwo poczuli się już na pierwszym spotkaniu jak Najważniejsi Klienci.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!