slide2
slide8
slide3
slide4
slide7

Wyborne dania na wynos

Szanowni Państwo!

Naszą najmłodszą gałęzią usług jest możliwość zakupu wyśmienitych dań na wynos - zarówno poszczególnych potraw garmażeryjnych (np. golonek, krokietów, rolad), jak i całych zestawów menu (np. udekorowanych zimnych płyt z gorącymi kolacjami). Prócz potraw najczęściej kupowanych, a zawartych w załączonej powyżej ofercie, uprzejmie informujemy, że nasze możliwości kulinarne są wręcz nieograniczone. Proponowana usługa pozwala na tzw. „szybki obiad” w domciu, podjęcie Przyjaciół gorącą kolacją lub zorganizowanie całego przyjęcia - z uśmiechniętą Panią Domu wśród Gości a nie umęczoną w kuchni!!! Zachęcamy również Panów do zorganizowania w domu z naszą pomocą np. romantycznych kolacji we dwoje.

 

POTRAWY

obraz Nasze dania, czyli wyjątkowy smak, świeżość, zapach, sposób podania, gustowna i bogata dekoracja potraw, konkretne (śląskie) ilości oraz wysoka jakość stosowanych surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców, zapewnią Państwu, jako Organizatorom, dumę w oczach Waszych Gości. Nasze domowe podejście do gotowania pozwala na zachowanie incognito, jeżeli oczywiście któraś z Pań chciałaby przypisać sobie przygotowanie poczęstunku. Dania, które polecamy, produkujemy na świeżo pod konkretne zamówienie i pakujemy w zdezynfekowane termosy skrzyniowe, co daje możliwość podania ich w domu od razu jako gorące (np. różnego rodzaju mięsa) lub w upalne dni, bezpiecznego przechowania na zimno (np. sałatek, galaretek, wędlin, itp.) w trakcie transportu.

 

UZGODNIENIA I POMOC

Zainteresowanych, uprzejmie prosimy o umówienie się na spotkanie z jednym z naszych kierowników – konsultantów, którzy to z przyjemnością omówią szczegóły i wyczerpująco odpowiedzą na wszelkie pytania. Pomogą w wyborze dań lub doborze zestawu i skalkulują usługę. Ponadto pragniemy dodać, iż w skład tematycznej usługi może wchodzić dostawa z naszej strony lub być o nią rozszerzona, co także pozostaje w gestii wspólnych ustaleń.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!